Forum Logo

Geri Git   ForumSahane.com | Genel Forum Sitesi | Kultur ve Bilgi Forumu > Forum Sahane < EĞLENCE ALANI > > Rüyalar > Rüya Yorumları


Rüyada Zeytin Toplamak


User Tag List

Yeni konu oluştur  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Görüntüleme stilleri
Alt 01 Ocak 2021, 18:41   #1
Forum Ekibi
 
Cats ❁ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kaydolma Tarihi: 11 Ekim 2020
Mesajlar: 1,220
Konular: 881
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Standart Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin toplamak, rüya sahibinin yaptığı güzel ve iyi davranışlarla çevresinde sevildiğine işarettir. Kişinin sosyal çevresinden sevgi ve saygı gördüğünü temsil eder. Rüya sahibinin küslüklerinin biteceğine herkesle barışçı ve iyi niyetli ilişkiler geliştireceğini gösterir. Rüyada zeytin toplamak, rüya sahibinin ailesi içinde de mutlu ve huzurlu olacağına delalettir.

Kişi evliyse ve eşiyle aralarında sorun varsa bunları diyalog yoluyla aşacaklarını gösterir. Kişinin hayatında kavgalara tartışmalara yer olmadığına işaret eder. Rüya sahibinin çalışmasının, azminin karşılık bulacağını, iş veriminin yükseleceğini gösterir. Rüya sahibinin sosyal çevresinde prestijinin yüksek olacağı, saygı duyulan bir kimse olarak toplumdaki yerini koruyacağı şeklinde yorumlanır. İşe başladığında nasibinin bol olacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddi kazançlarının yanı sıra hayatın kendisine sunduğu manevi nimetleri de elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Zeytin Ağacından Zeytin Toplamak
Rüyada zeytin ağacından zeytin toplamak, oldukça hayırlı tabir edilir. Kişinin kısmetinin açılacağını gösterir. Rüya sahibi bekarsa karşısına iyi huyları olan, temiz ahlaklı bir eş adayının çıkacağına işarettir. Kişinin evlenip mutlu bir yuva kuracağını, ekonomik sıkıntı çekmeden bolluk içinde yaşayacağını gösterir.

Rüyada zeytin toplayan kişinin uzun bir dönem boyunca yetecek kadar gelire kavuşacağı anlamında tabirler de vardır. Rüyada zeytin toplamak, kişinin bundan sonraki yaşamında emeklerinin karşılığını alacağına, hem maddi hem de manevi bakımdan refaha ereceğine delalettir. Rüya sahibinin ibadet ve dualarının kabul olacağını, huzur içinde yaşayacağını anlatır.

Rüyada Yerden Siyah Zeytin Toplamak
Rüyada yerden siyah zeytin toplamak, rüya sahibinin alın teriyle para kazanacağına işarettir. Dürüst yollardan, büyük emekler vererek geliştirip büyüttüğü işlerinin bol kazanç sağlayacağına delalet eder. Kişinin emeklerinin boşa gitmeyeceğine, parasının bereketleneceğine işarettir Rüyada siyah zeytin toplayan kişinin gerçek hayatta da etrafındaki insanlardan beklediği ilgiyi toplayacağı anlamında yorumlanır. Dostları, akrabaları ve kendi ailesi için yaptığı fedakarlıkların karşılık bulacağını, onların da kişiye aynı şekilde sevgiyle dönüş yapacaklarını belirtir.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Toplamak
Rüyada zeytin çekirdeği toplamak, kişinin geleceğine yatırım yapacağını, mutluluk tohumlarını atacağını gösterir. Rüya sahibinin uzun ve mutlu bir ömrünün olacağını gösterir. Rüya sahibinin yuva kurmak için maddi kaynaklarından tasarruf edeceğini ve bu sayede gerektiğinde sıkıntı çekmeden evlilik hazırlıklarını tamamlayacağını anlatır.

Kişinin önüne iş veya eğitimle ilgili güzel fırsatlar geçeceğine ve şansının açılacağına işaret eder. Kişi bazı iş başvuruları yapmışsa bunların içinden en az birinin kendisine olumlu dönüş yapacağına işarettir. Çok güzel bir tahsil yapmak istiyorsa ve sınavlara hazırlanıyorsa istediği okula başarıyla gireceğini müjdeler.

Rüyada Zeytin Yaprağı Toplamak
Rüyada zeytin yaprağı toplamak, oldukça hayırlı tabir edilir. Rüya sahibinin dertlerinin tasalarının sona ereceğine feraha çıkacağına delalet eder. İnsanlar için yaptığı iyiliklerin kendisine olumlu şekilde döneceğini gösterir. Rüya sahibi çalışıyorsa iş yerinde kıymetinin bilineceğine, diğer çalışanlara önderlik edeceğine ve mevki ve makamının yükseleceğine delalet eder. Kişinin aşk, sevgi yönünden mutlu olacağına, çok seveceği bir kişiyle tanışacağına işarettir.

Rüyada Yeşil ve Siyah Zeytin Toplamak
Rüyada yeşil ve siyah zeytin toplamak, rüya sahibi evliyse, kız ve erkek çocuklarının olacağına işaret eder. Rüya sahibi bekarsa hayırlı kısmetlerinin çıkacağına ve hangisini seçeceği konusunda bir müddet karar veremeyeceğine delalettir. Kişi iş arıyorsa evine yakın bir yerde iş bulacağını ve iyi bir maaşla başlayacağını gösterir. Rüyada siyah zeytin görmek, insanın olgunluğuna işaret ederken yeşil zeytin, mesut ve bahtiyar bir aileye işaret eder.

Rüyada Pembe Zeytin Toplamak
Rüyada pembe zeytin toplamak, rüya sahibinin yeni bir aşka yelken açacağını gösterir. Kişinin karşısına çok güzel ve iyi bir kimsenin çıkacağına, aşkına karşılık vereceğine işarettir. Pembe zeytin daha çok duygusal hayatı anlatır. Rüya tabirlerinde pembe zeytin kişinin barış, huzur ve saadet bulacağı biçiminde yorumlanır. Kişinin mesut olacağı bir kişiyle evleneceğini gösterir.

Rüyada Olgun Zeytin Toplamak
Rüyada olgun zeytin toplamak, rüya sahibinin ne zamandır niyetlendiği atılımları yapacağını gösterir. Kişinin uzun bir süredir emek verdiği bir işin nihayete ereceği, hayal ettiği şeylerin gerçeğe dönüşeceği yönünde tabir edilir. Zeytin, bolluk bereket ve nasip olarak yorumlanan bir semboldür. Rüyasında olgun zeytin topladığını gören kişinin malı mülkü çok olur, borçları varsa bunları kolaylıkla ödeyebilir.

Rüyada Siyah Kırmızı Zeytin Toplamak
Rüyada siyah kırmızı zeytin toplamak, rüya sahibinin rızkının bollaşacağına işarettir. Kişinin beklentilerinin en güzel şekilde gerçekleşeceğini, dualarının kabul olacağını gösterir. Kişinin hidayet sahibi olacağını, ahiret hayatı için de yatırım yapacağını anlatır.

Rüyada Mezarlıkta Zeytin Toplamak
Rüyada mezarlıkta zeytin toplamak, dinsel rüya tabirlerinde kişinin işlediği günahlar varsa bunlar için tövbe etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kurtuluşa erebilmek, dünya ve ahiret hayatında huzur bulabilmek için dua etmesine delalettir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Zeytin Toplamak
Rüyada ölmüş biriyle zeytin toplamak, rüya sahibinin kendini yalnız hissettiğini, anne baba veya başka bir yakınını yanında görmek istediğini gösterir. Kişinin yaşadığı sıkıntılarla baş edebilmek için ailesinden bir kişiden yardım alacağına ve rahatlayacağına işarettir.

Rüyada Pazardan Zeytin Toplamak
Rüyada pazardan zeytin toplamak, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hanesinde bolluk ve bereketin artacağına işaret eder. Kişinin sağlık ve afiyetinin yerine geleceğine, hastalıklardan kurtulacağına delalet eder. Rüyada pazardan zeytin toplamak, kişinin ve ailesinin zenginliğine, şansının açıklığına işarettir.


Ali Gövel
Cats ❁ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

İçeriği Sosyalleştir

Etiketler
rüyada, toplamak, zeytin


Şu anda bu konuyu görüntüleyen etkin kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 konuk)
 
Seçenekler
Görüntüleme stilleri


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Zeytin Mezesi Tarifi FSahane ✮ Salatalar - Mezeler 0 22 Aralık 2020 23:34
Evde Yeşil Zeytin Nasıl Yapılır? FSahane ✮ Salatalar - Mezeler 0 22 Aralık 2020 23:32
Rüyada Kovalanmak Seyrüsefa Rüya Yorumları 0 12 Ağustos 2020 23:55
Rüyada Düşmek Seyrüsefa Rüya Yorumları 0 12 Ağustos 2020 23:47
Rüyada Uçmak Seyrüsefa Rüya Yorumları 0 12 Ağustos 2020 23:46

Forum saati, Türkiye saatine göre ayarlanmış olup şu anki saat: 06:43.

Forum Yasal Uyarı Künye
Yazılım: vBulletin® 3.8.5
Yazılımın telif hakkı sahibi: Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

ForumSahane, lisanslı yazılım kullanan yasal bir kültür forumudur.

ForumSahane, yer sağlayıcı bir forum sitesidir. İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki 5651 sayılı kanunun, yer sağlayıcılar hakkındaki yükümlülükleri düzenlediği beşinci maddesi uyarınca; yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Dolayısıyla her katılımcımız yaptığı paylaşımlardan, kendi yazdığı yorumdan sorumludur.
Yer sağlayıcı niteliğini haiz forum sitemiz üzerinde, hukuka aykırı gördüğünüz içeriklerin bildirimlerini İLETİŞİM bağlantısından bizlere iletirseniz en geç iki (2) iş günü içerisinde hukuk birimimizce gerekli inceleme, gerekiyorsa işlem ve tarafınıza dönüş yapılacaktır.
ForumSahane içerisinde yapılan paylaşımların ve paylaşımlara yazılan yorumların IP kayıtları tutulmakta olup, hukuka aykırılık hallerinde bu veriler ilgili makamlarla paylaşılacaktır.

Forum Sahibi: Seyrüsefa