Geri Git   ForumSahane.com | Genel Forum Sitesi | Kültür ve Bilgi Forumu > Forum Sahane < EĞLENCE ALANI > > Astroloji ve Burçlar > İkizler Burcu


Astrolojik Aşk Rehberinde İkizler


User Tag List

Yeni konu oluştur  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Görüntüleme stilleri
Alt 29 Temmuz 2021, 01:42   #1
Forum Ekibi

 
Cats ❁ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kaydolma Tarihi: 11 Ekim 2020
Mesajlar: 4,457
Konular: 2587
Mentioned: 5 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Standart Astrolojik Aşk Rehberinde İkizler

Astrolojik Aşk Rehberinde İkizler

İkizler Burçları

İkizler için akıl çok önemlidir. Duygulardan önce mantığın gelişmesini bekler. Her şeyi dengede tutmaktan hoşlanır. Değişkenliği size ulaşılmaz gibi gelebilir. Eğer bu burçtan biri ile beraber olacaksınız, onun değişimlerine hazır olmalısınız. Genelde ilgisiz, ulaşılmaz ve zor görünürler. Siz nerede hata yaptığınızı düşünürken, o sizin takıntılarınızı anlamak bile istemez. Eğer siz, rutin ve tansiyonu düşük bir ilişki hayal ediyorsanız, kesinlikle İkizler'den uzak kalmalısınız. Hele kaybetmeye alışkın değilseniz, ona sakın yaklaşmayın. Renkli ve çekici kişilikleri vardır. Ruhlarının derinliklerinde, dürüstlük kavramıyla sürekli savaşırlar. Aldatmaktan nefret ederler. Bulundukları ortamın sıkıcılıyla baş etmenin yollarını ararlar. Geçici duygulardan hoşlanırken, büyük bir aşkın hayalini kurmadan da edemezler. İlginç ve oldukça farklı kişilerdir. Yaşamın renkli kelebekleridir.


İkizler Erkekleri

İkizler burcu erkeği Merkür etkisinde olduğu için; sinir sistemi, omuzlar, kol ve bacaklar dış etkenlerden çok çabuk etkilenirler. İkizler, aynı zaman da soğuk algınlığına ve bronşite çok yatkındır. Genelde huzursuz ve sinirli kişilerdir. Düşünsel faaliyetleri çok fazladır. Yaşamlarını hızlı bir şekilde değiştirdikleri için, dinlenmeye ve uyumaya vakit ayırmazlar. Kilo problemleri asla olmaz. Hastalandıkları zaman da son derece huysuz ve çekilmez olurlar. Tipik bir İkizler erkeği kişisi, doktoru eleştirir, söylediklerini yapmaz ve dinlenmekten kaçınır. İkizler'i yüksek ateş içindeyken eğlence yerlerinde görebilirsiniz.Bu burcun insanları düzensiz beslenmeye yatkındırlar. Abur cubur yemekten hoşlanırlar. Fast- food tarzı beslenmeyi bırakmalı ve uyku düzenine dikkat etmelidirler. İçkiye aşırı bir düşkünlükleri yoktur. Fakat içtikleri zaman da bünyeleri kaldıramaz ve psikolojik yapılarını olumsuz etkiler. İkizler erkeği sürekli bir şeylerle meşgul oldukları için, dalgınlıklarıyla başları derttedir. Araba kullanırken ve spor yaparken dikkatli olmalıdırlar. Sabırsız ve dikkatlerinin dağınık olması yüzünden hem başkalarının, hem de kendilerinin kazaya uğramalarına neden olurlar. Dinlenme sorununu çözmeli ve kitap okumaya daha çok zaman ayırmalıdırlar. Entelektüel açıdan ruhlarını doyurmak zorundalar.


İkizler Kadınları

İkizler kadını için mantık çok önemlidir. Duygulardan önce mantığın gelişmesini bekler. Her şeyi dengede tutmaktan hoşlanır. Değişkenliği size ulaşılmaz gibi gelebilir. Eğer bu burçtan biri ile beraber olacaksınız, onun değişimlerine hazır olmalısınız. Genelde ilgisiz, ulaşılmaz biri gibi görünürler. Siz ona ulaşmaya çalışırken ve nerede hata yaptığınızı düşünürken, o sizi anlamak için çaba harcamaz. Eğer siz, rutin ve tansiyonu düşük bir ilişki yaşamayı düşünüyorsanız, İkizler kadınından uzak kalmalısınız. Hele kaybetmeye alışkın bir değilseniz, bu ilişki için kendinizi zorlamayın. Belleği de güçlü sayılmaz. Herkesi heyecanlandıran bir tartışma esnasında, birden saçınızın yanlış yerden ayrılmış olduğuna veya yeni kazağınızın yerdeki halıya uymadığına karar verebilir. Duygular bakımından o da erkek İkizler'e benzer. Flörtçü izlenimi bırakır ve sevgilisini de çok üzer. Erkekler onu havai ve ne yapacağı bilinmez biri olarak görür ama yine de beğenirler. Bu kadınla ilişki kurmayı isteyen kişi; karşısında ruh hali sürekli değişen bir kadın olduğunu bilmelidir. Yılın her günü başka bir kadındır o. Bu kadını beğenip beğenmemeniz de, ona ayak uydurup uyduramamanıza bağlıdır tabii. İkizler kadını da, burcun erkeği gibi pek pratik biri değildir. Onun için kendisini çekip çevirecek birine ihtiyacı vardır. Ancak bunu belli etmeden yapmak gerekir. Zaten bu kadının durulup oturmasını yahut aşkı ciddiye almasını sağlamak yeteri kadar güçtür. Bu kadının sağlığıyla da ilgilenmek gerekir. Onun temiz hava, egzersiz ve uygun besinlere gereksinmesi vardır.

Cats ❁ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29 Temmuz 2021, 01:44   #2
Forum Ekibi

 
Cats ❁ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kaydolma Tarihi: 11 Ekim 2020
Mesajlar: 4,457
Konular: 2587
Mentioned: 5 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Standart Yanıt: Astrolojik Aşk Rehberinde İkizler


İkizler- Koç

Neşeli, hareketli, değişiklik seven, yeniliklerden zevk alan ateşli Koç insanını ilk bakışta beğenebilirsiniz. Koç'un akıl almaz neşesi sizi bir anda sarar. Her an onunla birlikte olmak isteyebilir, hatta tüm gününüzü ona harcayabilirsiniz. Arka arkaya yaşadığınız renkli günler sonunda aklınız başınıza gelir ve ne yapmanız gerektiğini düşünmeye başlarsınız. Gelecekle ilgili planlar yapmanız gerektiğinde de, derin düşünceler içine girersiniz. Koç'un kıskançlığı karşısında bocalamanız ve ürkmeniz mümkün. Üstelik Koç sizin kadar entelektüel ve kültürlü değildir. Sizi ele geçirme konusunda ısrarcıdır. Bu ilişki de, hiçbir şey düşündüğünüz gibi gelişmeyebilir. Fakat aldırmayın. Aşkınız bitebilir ve sizi iyi bir arkadaş olabilirsiniz.

İkizler- Boğa

Bir Boğa asla size göre değildir. Duygulu sebatkar, inatçı ve yenilikleri sevmeyen bir kişinin yanında ne işiniz var Allah aşkına... O sizin için her türlü fedakarlığı yapacak ve sizi rahat ettirmek için yaşamınızı kolaylaştırıcı seçenekler sunacaktır. Onun yanında kendinizi güvenli ve güçlü hissedebilirsiniz. İsteklerinizi anında yerine getiren iyi niyetli bir Boğa'ya "hayır" demek size de güç gelecektir. Çünkü karşılık olarak özgürlüğünüzü kayıtsız şartsız isteyecektir. Önceleri cazip gelen her şey, sonradan sizi rahatsız edecek ve tüm olanaklarınızı teperek, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyecek, geride gözü yaşlı ve hiddetli bir Boğa bırakacaksınız. Üstelik o, yaşadıklarını asla unutacak biri değildir ve sizi hep öfkeyle hatırlayacaktır.

İkizler-İkizler

İstediğiniz tüm özelliklere sahip bir kişi karşınızda duruyor. Eğer gerçek anlamda size eşlik edecek bir eş arıyorsanız, onu seçebilirsiniz. Ortak özellikleriniz, öylesine birbirinizi tamamlıyor ki...Birbirinizi anlayacak, duygularınızı paylaşacak, hatta aynı şeyleri düşünerek beraber kararlar alacaksınız. Beraberliğiniz evlilikle sonuçlanacak, yıllar boyunca eş değil arkadaş kalmayı başaracaksınız. Çocuklarınızla arkadaş olabilen gerçek bir anne ve baba olacaksınız. Yaşam amaçları aynı olan ve kendilerine özel bir hayat kuran bu iki insanı çevreleri gıpta ile izleyeceklerdir. Küçük inatlaşmalar ve tartışmalar da, beraberliğinizin tuzu biberi olacaktır. Asla bitmemesi gereken bir ilişki.

İkizler-Yengeç

Yengeç tipi daha ilk anda size uzak gelecek ve bir hayli uğraşacaksınız... Özgürlüğünüzün kısıtlanmasına dayanamayan bir İkizler olarak, Yengeç'in romantik ve sizi saran sıcak sevgisi karşısında bocalamanız mümkün. Onun, üzerinize düşerek sizi şımartması ve her isteğinizi anında yerine getirmesi karşısında ayaklarınız yerden kesilebilir. Her zaman kendi istekleri için savaşan bir İkizler için, son derece sıra dışı bir ilgidir bu. Keşke bu peri masalı hep böyle devam etse veya ikiniz için de, kabusa dönmeden en güzel yerinde bu aşka son verseniz her şey daha iyi olurdu. Fakat nedenini bulamadığınız bu aşk bir gün bitecektir. Bu ilişkiden en çok yara alan da, Yengeç olacaktır. Siz kelebekler gibi eski yaşantınıza uçacaksınız.

İkizler-Aslan

Siz sevgili İkizler, bir Aslan'la karşılaştığınız zaman, ortaya ilginç bir durum çıkacaktır. Aslan cazibesi, canlılığı, mertliği, atılganlığı ve tatlı sözleriyle sizi çok çabuk etkileyecektir. Üstelik siz de ondan aşağı kalmaz, çekiciliğiniz ve ince zekanızla Aslan'ın başını döndürebilir ve aranızdaki duyguyu ateşlersiniz. Aranızda ilginç ve hoş bir beraberlik başlamıştır. Artık tüm gözler size çevrilmiştir. Zeka oyunları, güç savaşları, esprili konuşmalar ve özgürlük şarkıları gün boyunca eser durur. İkiniz de bu ilişkiyi bitirmeye gönüllü değilsinizdir. Sürebildiği kadar gitsin derken, kendinizi uzun sürecek bir beraberliğin, hatta evliliğin kucağında bulabilirsiniz. Patavatsız bir İkizler olarak, Aslan'ın gururunu kırmazsanız, bu ilişki ömür boyu sürecektir.

İkizler -Başak

İkiniz de bir Merkür kişi olarak, karşılaştığınız anda birbirinizin zekasından etkilenebilirsiniz. Başak'ın maddiyata olan düşkünlüğü sizi rahatsız edecektir. Onun ince hesapları, kılı kırk yaran detaycılığı, yaşamınızı zorlaştıracak ve üstelik sizi kızdıracaktır. O sürekli çevresini eleştirmekten hoşlanır. Sizin diliniz sivridir ve düşündüğünüzü anında söylersiniz. Aranızda akıl oyunlarını kıskandıracak bir savaşın işaretleri verilmiştir bile. Kaçacak şansınız olmadığına göre sığınak olarak birbirinizi seçmeli ve paylaşmanın zevkini öğrenmelisiniz. Birbirinizle savaşmak yerine anlaşmayı denediğiniz zaman çok şey kazandığınız göreceksiniz. Birlikte iş ortaklığı bile kurabilir, beraberliğinizi pekiştirebilirsiniz.

İkizler-Terazi

Astrolojinin itiraz etmeyeceği ender birlikteliklerden biri sizi bekliyor. Terazi ve İkizler'in hava uyumunu hiç bu kadar yakından solumamışsınızdır. Onların dans eder gibi yaşadıkları bu aşk, herkesi kıskandıracak ve kendileriyle birlikte, çevrelerine de hoş güzellikler yaşatacaklardır. Terazi sizi kıskanmayacak ve özgür bırakacaktır. Aradığınız estetik ve güzellik Allah vergisi olarak zaten onda vardır. Eksik olan hiçbir şey yoktur ve bu beraberliği sorgulamadan sürdürebilirsiniz...Çok yönlü kişiliğiniz, Terazi'yle daha da zenginlik kazanacaktır. Sizin değişkenliğinizle onun kaprisleri aynı anda çakışmadığı müddetçe, aranızda önemli probleminiz olmayacaktır. Aşkınızın değerini korumalısınız.

İkizler-Akrep

Yaşamınızda her şeye yer vardır fakat "bir Akrep'le asla" diyebiliriz. Hangi noktada bir araya geleceğinizi bile tahmin etmek imkansız gibi bir şeydir. Sizin malum özgürlüğünüze Akrep'in göstereceği tepkiyi düşünmek bile istemiyoruz. Aranızda fiziksel çekim olabilir. Çünkü, Akrep'in dayanılmaz çekiciliğine karşı koymak mümkün değildir...Ona yakın olmayı isteyecek ve onunla birlikte olmayı, tenini özleyeceksinizdir. Peki ya sonra? Savaşlar suçlamalar ve gözyaşları arasında tartışmalar sürüp gidecek. Siz kaçacaksınız fakat o peşinizden gelmeyecek. Meraklı yapınızla bunun nedenini araştırırken, aranızda kısır döngü başlayacaktır. Bu ilişkinin ipini kesin gitsin. İnanın rahatlayacaksınız.

İkizler-Yay

İşte keyifli ve tadı mükemmel bir ilişki. Karşıt burcunuz Yay'la inanılmaz bir tempo tutturacak ve bu dansın bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Özgürlük çığlıkları atan iki akıl küpüyle başa çıkmak öylesine zordur ki... Birbirinizin dilinden yalnızca, yine kendiniz anlarsınız. Saatlerce sohbet eder, aynı zevkleri paylaşır, birlikte seyahat edersiniz. Birbirinizi ender bile olsa kıskandığınız zaman, bu ilişki yara alabilir fakat iyileşmesi çok zaman almaz. Aynı enerjiyi bıraktığınız yerden başlatırsınız. Yay'ın felsefi yaklaşımları sizi bir anda saracak ve ikna edecektir. Her şeyin, inanılmaz ve özel geliştiği bu beraberlikte, kem gözlerden sakınmaktan başka yapacak bir şeyiniz yoktur. Dileriz bu aşk hiç bozulmaz.

İkizler-Oğlak

Oğlak kişisi sizi bir hayli zorlayacaktır. O tutucu bir insandır. Geleneksel yapısı sizin yenilikçi yönünüze ters gelebilir. Bir İkizler olarak yaşamı günü gününe yaşamaktan hoşlanırsınız. Akıllı ve entelektüel kişileri sever, esprili insanlara bayılırsınız. Oğlak ise tüm bunların tersi bir tablo ile karşınıza çıkar. Fakat sizin üstün yönleriniz, onun ilgisini çeker ve size yakın olmanın planlarını yapar. Gizemli ve düşüncelerini saklayan bir Oğlak'a tahammül etmeniz çok zordur. Üstelik onun reddettiğiniz için size kin duyacak bir kişiye ayıracak vaktiniz hiç yoktur. Eğer onu gerçekten beğenmişseniz ve her şeye rağmen ilişkinizin sürmesini istiyorsanız, bu ilişkiye ayıracak boş zamanınız var demektir.

İkizler-Kova

İşte ilginç, renkli ve birbirini tamamlayan bir beraberlik. Kova insanı başkalarından çok farklı bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Her konuyu kolaylıkla anlayacak, neşeli ve çekici kişiliğiyle sizi oyalayacak, meraklandıracak ve bilmediğiniz dünyanın kapılarını açacaktır. Buna karşın, sizin de ona karşılık vermeniz ve üstün özelliklerinizi sergilemeniz şarttır. Kendisiyle başa çıkabilen bir İkizler kişisi ile karşılaşan Kova, bu entelektüel beraberliğe tüm kalbiyle "evet " derken, inanın sizden çok kendisini düşünecektir. Şimdiye dek hiç bu kadar özgün bir kişiyle karşılaşmamıştır ve karşısına çıkan bu güzel fırsatı kaçırmak istemeyecektir. Bu güzel ilişkinin formülünü bozmayın ve ilişkinizi tüm gücünüzle koruyun. İnanın her şeye değecektir.

İkizler-Balık

İşte yine her şeyiyle zor bir ilişki karşınızda duruyor. Akıllı ve her şeyi zekasıyla ölçen bir İkizler kişisine, duyguların sözcüsü bir Balık ne yapabilir ki? Sizin yerinde duramayan hareketli yapınızı bile takip etmekte zorlanan zavallı Balık, beraberliğiniz ilerledikçe nasıl dayanacak. bilmiyoruz. Onun bitmeyen duygu seli ve kıskançlıkları karşısında sizin yapabileceğiniz hiçbir şey yok zaten. Hem bir Balık sizi asla oyalayamaz. Onun aklınıza hitap edecek hiçbir şeyi yoktur. Siz yaşam problemlerini çözerken, o düşlerini ve rüyalarını anlatmaya çalışır ve siz onu asla dinlemezsiniz. Küser kırılır ve kendi kabuğuna çekilir. Bu ilişki tehlike sinyallerini çok çabuk verir. Sonuç olarak bu aşk, kesinlikle anılarda kalacaktır.

İkizler Burcu Ayrılığı Nasıl Yaşar?

Hareketli ve her an aşka hazır yapınızla yaşamı kucaklar ve enerjinizi ayrılıklarınıza bile farklı yansıtırsınız. Ayrılıklar karşısında tutumunuz herkesi şaşkına döndürür. Bir gün acınızı unutmuş görünür, diğer bir gün acınız aniden alevlenir. Sadece sizin hissedeceğinizi zannettiğiniz, cehenneme benzeyen bir krizi yaşamamak için her şeyi yapabilirsiniz. O kadar şanslısınız ki, çevrenizde sizi teselli etmek için birçok arkadaşınız yardımınıza koşar. Davranışlarınıza hiçbir anlam vermeseler bile sizi öyle çok seviyorlardır ki; güneşinizin tekrar parlayacağını hatırlatmak uğruna, tüm kaprislerinize katlanırlar. Bir gün aniden bu akut hastalığınız biterken, kendinizi nekahat devresinde çok iyi hissedecek ve eski günlerinizi düşünmek istemeyeceksiniz.


FİLİZ ÖZKOL

Cats ❁ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

İçeriği Sosyalleştir

Etiketler
astrolojik, aşk, rehberinde, İkizler


Şu anda bu konuyu görüntüleyen etkin kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 konuk)
 
Seçenekler
Görüntüleme stilleri


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Astrolojik Aşk Rehberinde Yay Cats ❁ Yay Burcu 1 29 Temmuz 2021 01:39
Astrolojik Aşk Rehberinde Kova Cats ❁ Kova Burcu 1 29 Temmuz 2021 01:34
Astrolojik Aşk Rehberinde Balık Cats ❁ Balık Burcu 1 29 Temmuz 2021 01:28
Astrolojik Aşk Rehberinde Boğa Cats ❁ Boğa Burcu 1 29 Temmuz 2021 01:23
Astrolojik Aşk Rehberinde Koç Cats ❁ Koç Burcu 1 29 Temmuz 2021 01:17

Forum saati, Türkiye saatine göre ayarlanmış olup şu anki saat: 18:04.

Forum Yasal Uyarı Künye
Yazılım: vBulletin® 3.8.5
Yazılımın telif hakkı sahibi: Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

ForumSahane, lisanslı yazılım kullanan yasal bir kültür forumudur.

ForumSahane, yer sağlayıcı bir forum sitesidir. İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki 5651 sayılı kanunun, yer sağlayıcılar hakkındaki yükümlülükleri düzenlediği beşinci maddesi uyarınca; yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Dolayısıyla her katılımcımız yaptığı paylaşımlardan, kendi yazdığı yorumdan sorumludur.
Yer sağlayıcı niteliğini haiz forum sitemiz üzerinde, hukuka aykırı gördüğünüz içeriklerin bildirimlerini İLETİŞİM bağlantısından bizlere iletirseniz en geç iki (2) iş günü içerisinde hukuk birimimizce gerekli inceleme, gerekiyorsa işlem ve tarafınıza dönüş yapılacaktır.
ForumSahane içerisinde yapılan paylaşımların ve paylaşımlara yazılan yorumların IP kayıtları tutulmakta olup, hukuka aykırılık hallerinde bu veriler ilgili makamlarla paylaşılacaktır.

Forum Sahibi: Seyrüsefa